Infolinia: 0 801 000 606

Prometeusz Kredyty

Prometeusz Kredyty
Pożyczka chwilowa
Każdemu, przynajmniej raz w życiu zdarzyła się sytuacja, kiedy potrzebował niewielkiej kwoty na "załatanie dziury" w budżecie domowym. Rozwiązaniem jest pożyczka od sąsiada lub któregoś z członków rodziny. Tylko po co ktoś ma wiedzieć o twoich chwilowych problemach?
Na pewno wielokrotnie patrzyłeś w górę, czekając, aż z nieba spadnie plik pieniędzy, weźmiesz je do ręki i pójdziesz do sklepu, a potem wrócisz do domu z wymarzonym produktem. Jednak, Twoje konto bankowe nie posiada odpowiednich zasobów lub spłacasz już kredyt, więc bank pożera Twoje ciężko zarobione pieniądze…i nie chce udzielić Ci kolejnego.
Bardzo dobrze rozumiemy ten problem. Dlatego stworzyliśmy szybki i łatwy dostęp do gotówki! Bez sprawdzania Twojego zadłużenia. Bez sprawdzania Twojej historii kredytowej. Mamy do Ciebie pełne zaufanie.

Już teraz oferujemy Ci:
  • od 50 do 500 PLN
  • korzystne oprocentowanie
  • możliwość uzyskania pożyczki przy minimalnych formalnościach
  • szybki i łatwy sposób otrzymania wskazanej przez Ciebie kwoty
  • korzystny termin spłaty (możliwość przełożenia na kolejny miesiąc)
  • ubezpieczenie spłaty pożyczki

Ale to nie wszystko. Jeśli jesteś emerytem/ rencistą lub osiągasz dochody z tytułu umowy o pracę, to ta oferta jest dla Ciebie najlepsza – od nas dostaniesz pieniądze do ręki, bez przeszkód i skomplikowanych procedur. Dajemy Ci możliwość wykorzystania własnych pieniędzy w dowolny sposób!
Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, skontaktuj się z jednym z przedstawicieli PROMETEUSZA lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Imię i nazwisko *:
Telefon *:
Adres e-mail *:
Województwo *:
Miejscowość *:
Kod pocztowy *:
Ulica *:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania.

* - pole obowiązkowe


Infolinia: 0 801 000 606

*Przykład reprezentatywny: RRSO na dzień 04.07.2013 r. dla całkowitej kwoty pożyczki 300 zł. udzielonej na okres 1 miesiąca z oprocentowaniem 16%, wynosi 3782,56%. Całkowity koszt pożyczki wynosi 105,26 zł. Całkowita kwota pożyczki do spłaty wynosi 405,26 zł. Wysokość RRSO raty miesięcznej oraz całkowitego kosztu pożyczki może się różnić zależnie od zastosowanego rodzaju ubezpieczenia pożyczki. Szczegółowe warunki oferty w Oddziałach.

*Przykład reprezentatywny: Kwota pożyczki 1000zł, liczba rat 12, oprocentowanie nominalne 16%, składka na zabezpieczenie spłaty pożyczki: 1088,89 zł, prowizja przygotowawcza 133,33 zł, kwota odsetek: 197,22 zł. RRSO: 567,68%, rata 201,62 zł; całkowita kwota pożyczki do spłaty 2419,44 zł. Ostateczne warunki kredytowania Klienta, zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Warunki oferty wg stanu na 04.07.2013r.

powrót